Tennessee

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Tennessee parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Tenesyje

Jį riboja 8 valstijos: Arkanzasas ir Misūris vakaruose, Kentukis ir Virdžinija šiaurėje, Šiaurės Karolina rytuose ir Misisipė, Alabama ir Gruzija pietuose.

Tenesis yra pietinė JAV valstija, kurioje nėra pakrantės ir jūros neturinčios prieigos prie jūros. Našvilis yra sostinė, yra regiono centre ir yra šalies muzikos scenos širdyje, istoriniame "Grand Ole Opry", "Country Music Hall of Fame" ir muziejuje, ir legendinėje vietovėje, kurioje yra daug vietinių vietų, tokių kaip "honky- tonk ir šokių salė. Memfis, ekstremalioje pietvakariuose, yra Graceland, Elvis Presley, roko ir ritinių pionierių įrašų studijos "Sun Studio" ir "Blues" klubo "Beale Street" namai.

Vidutinė namų kaina Tenesyje per praėjusius metus išaugo 8,7%, o tikimasi, kad kitais metais ji padidės 5,4%. Vidutinė kaina už kvadratinį metrą Tenesyje yra 127 USD.

Parduodamos savybės Tenesyje, ypač Memfio srityje, birželio mėn., Palyginti su praėjusiais metais, sumažėjo 0,2%.

Ar jūs ieškote parduodamo turto Tenesyje? Ar jums įdomu, kur gausite geriausią vertę? Šia ataskaita siekiama išsiaiškinti, kokias geriausias vietas pirkti turtą Tenesyje šiais metais.

Mes pažvelgė į geresnes nišą įsigydami turtą Tenesyje ir nustatėme, kad geriausias yra Vidutinio Tenesio valstijoje.

Geriausi žmonės yra Našvilis, Belle Meade, Hendersonville, Bartlett ir Lakeland.

Našvilio miestas laikomas vienu iš pagrindinių turistinių vietų, ypač dėl jos asociacijos su muzika. "Country Music Hall Of Fame" ir muziejus yra vienas iš pagrindinių lankytinų vietų, tarp kurių yra "Gaylord Opryland Resort & Convention Center", "Opry Mills" prekybos centras ir "General Jackson Showboat".

Našvilio muzikiniai atrakcionai, kartu su įvairiais universitetais ir kolegijomis, padarė Našvilį labai populiarią jaunimo ir tūkstantmečio kelionių vietą, kuri atliko didžiulį vaidmenį didinant nekilnojamojo turto rinką ir tapo didžiausia nekilnojamojo turto rinka. Jungtinės Valstijos.

Miestas buvo pavadintas buvusios Belle Meade plantacijos, iš kurios miestas buvo pastatytas. Vienas iš įdomiausių "Belle Meade" gyvenamosios vietos aspektų - tai jo artumas nuo "Green Hills", "West End" ir judrių miesto miestų "Nashville". Vienas iš žymiausių Belle Meade namų savininkų yra buvęs JAV viceprezidentas Al Gore.

Hendersonville yra didesnis vidutinio dydžio miestas, įsikūręs Tenesio valstijoje. "Hendersonville" yra 11 didžiausia Tenesio bendruomenė, kurioje gyvena 57 050 žmonių ir 13 sudėtinių rajonų.

Hendersonville savybės parduodami yra vieni iš brangiausių Tenesyje, nors Hendersonville namų kainos nėra panašios į brangesnes savybes Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Hendersonville yra etniniu požiūriu įvairus miestas. Dauguma Hendersonville gyventojų praneša, kad jų lenktynės yra balta, o vėliau juoda ar afroamerikietiška. Svarbūs Hendersonville žmonių giminaičiai yra anglų, airių, italų ir škotijos.

Dažniausiai kalbama Hendersonvilyje yra anglų kalba. Kitos svarbios kalbos, kuriomis kalbama čia, yra ispanų ir prancūzų.

Bartlett yra didesnis vidutinio dydžio miestas, įsikūręs Tenesio valstijoje. Bartlett yra 10-oji didžiausia Tenesio bendruomenė, kurioje gyvena 58622 žmonės ir 11 sudėtinių rajonų.

Bartletto turtas parduodamas yra vienas iš brangiausių Tenesyje, nors Bartlett vertės nėra panašios į brangesnes savybes Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Bartlett yra puiki vieta šeimoms, kurių sėkmingas derinys yra geros mokyklos, žemas nusikalstamumas. Bartlett tikrai turi keletą savybių, kad šeimos, atrodo, nusprendžia ieškoti nuosavybės, parduodamos Tenesyje. Bartlett nėra tobulas ir, jei jums patinka baisus naktinis gyvenimas, tai nėra jūsų idealas. Bet apskritai tai yra tvirta bendruomenė, kurioje daug ką rekomenduoti kaip šeimos gyvenimo vietą.

Bartlett yra labai etniškai skirtingas miestas.

Lakeland yra mažas miestas, jis yra 47-oji didžiausia Tenesio bendruomenė. Tai visiškai nepatogus miestas ir pardavėjų bei darbuotojų, profesionalų ir vadybininkų miestas.

"Lakeland" yra labai į automobilius orientuotas miestas, o keletas žmonių pasirenka alternatyvius transporto būdus, tokius kaip viešasis transportas, važiavimas dviračiu ar pėsčiomis.

Šis miestas yra vienas iš tautos labiausiai išsilavinusių miestų. 45% Lakelando suaugusiųjų turi bent vieną universitetinį išsilavinimą.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 14873

Parduoda Ūkio žemė, Tennessee, Memphis, Memphis, Memphis

17,381.76EUR
Parduoda
Ūkio žemė

4046 m²
1 akras PRIĖMĖ medžių. JIS labai ramus, gražus SUBDIVISION.WOULD IDEALIAI TINKA BUIDERS ARBA, skirtose asmeniniam naudojimui. Puikiai tinka AFRAME ar ...
UNAVAILABLE
Cod. 9774

Parduoda Parduotuvė, Tennessee, Nashville, Nashville, Nashville

137,224.41EUR
Parduoda
Parduotuvė

3000 m²
Didelis gabalas, priemoka plotas, 10 metų versle. patogi saugoti ir GAZ stotis
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB